Zapraszamy do kontaktu (+48 539 984 107 )

Wynajem mieszkania Poznań

wynajem mieszkania poznań Jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z wynajmu mieszkania, możemy zaoferować nowoczesne pokoje dla studentów, którzy chcą mieszkać sami lub z jeszcze jedną osobą. Są doskonale wyposażone – mają wszystkie niezbędne meble, jakie gwarantują komfortowe użytkowanie powierzchni. W sypialni znajduje się biurko, krzesło, szafa, półki, natomiast aby zagwarantować Państwu pełny komfort zaaranżowaliśmy również oddzielnie aneks kuchenny i łazienkę, przypisane jednak do wynajmowanego lokalu.

Atutem naszych pomieszczeń jest przede wszystkim ich lokalizacja, gdyż wszystkie pomieszczenia będą usytuowane na wiodących ulicach miasta. Poznań, jak wiadomo, cały czas tętni życiem, a jeśli zdecydują się Państwo na wynajem mieszkania z naszej oferty, z pewnością szybko się zaaklimatyzują i poczują niezwykły przypływ energii. Łatwo będzie dotrzeć z akademika na uczelnię, jak również na różnego rodzaju wydarzenia kulturalno-rozrywkowe, zatem będąc w Poznaniu, nic Państwa nie ominie.

wynajem mieszkań poznań Sofa Room 4 YouPrzeważnie wynajęcie mieszkania wiąże się z długim czasem oczekiwania, z wieloma formalnościami, jakie trzeba dopełnić, jednak z pewnością nie u nas. My gwarantujemy minimum formalności, a ze względu na to, że na naszej stronie są dostępne zdjęcia, od razu mogą Państwo zobaczyć, jak wyglądają pomieszczenia, jakie tak zachwalamy. Dopowiadamy jednak to, czego na fotografiach nie widać, czyli to, że pokoje będą wyposażone w stałe łącze internetowe, natomiast w akademiku znajdziecie Państwo wspólną pralnię i salon do gier.

Nasza strona znajduje się pod adresem sofahostel.pl, gdzie zamieściliśmy pełną ofertę, wraz ze wszystkimi opisami, co jest dostępne w pomieszczeniach, a także jak można się z nami skontaktować. Z nami wynajem mieszkania Poznań stanie się naprawdę prosty, więc zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą propozycją i z lokalizacją akademików, a także prosimy o kontakt – telefoniczny, bądź za pośrednictwem poczty e-mail. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez cały tydzień, więc czekamy na zgłoszenia i pytania.

TOP