Zapraszamy do kontaktu (+48 539 984 107 )

Wolne akademiki w poznaniu

Wolne akademiki w poznaniu ? Tak... to możliwe... Zapraszamy do kontaktu z nami, zadzwoń i zapytaj.

wolne akademiki w poznaniu W związku z tym, iż zbliżając się do roku akademickiego, miejsc zakwaterowania dla studentów jest coraz mniej, już teraz zachęcamy Państwa do skorzystania z naszej oferty. Dysponujemy niezwykle szeroką bazą akademików na terenie Poznania, dlatego też można nie tylko znaleźć u nas dobrze urządzony lokal, ale również taki, jaki będzie usytuowany jak najbliżej szkół wyższych, czy studenckich bibliotek. Przekonacie się Państwo, że wolne akademiki w Poznaniu, jakie oferujemy będą gwarantować komfort, bezpieczeństwo i doskonałe samopoczucie.

Przyjeżdżając do tego miasta po raz pierwszy, można być nieco oszołomionym jego witalnością. Jednak bardzo szybko udziela się ona również tym, którzy nie mieszkają w mieście na co dzień. W dodatku na początku roku akademickiego wolnych akademików w Poznaniu jest już praktycznie jak na lekarstwo, natomiast my możemy zapewnić Państwu doskonale wyposażone pomieszczenia, gdzie zawsze można się wyspać i przygotować do każdych zajęć. Nie muszą też Państwo martwić się o meble, czy o miejsce, gdzie można by było przygotować sobie posiłek. Każdy pokój jest już w pełni umeblowany i w standardowy wyposażeniu znajduje się aneks kuchenny oraz łazienka.

Jeśli więc będziecie Państwo zainteresowani wolnymi akademikami w Poznaniu, warto sprawdzić, co oferujemy na tle konkurencji. Zapewniamy dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz na terenie akademików – pralnię i pokój, gdzie można odpocząć, czy chcieć zintegrować się lepiej z innymi studentami. Na uwagę zasługuje też sam metraż pokoi, jaki będzie wystarczający zarówno dla jednej jak i dla dwóch osób.

wolne akademiki w poznaniu - Sofa Room 4 YouPokoje prezentują się niezwykle nowocześnie, a to zarówno za sprawą efektownych kolorów na ścianach, jak i doborze praktycznych mebli o prostej konstrukcji. Dzięki nim wolne akademiki w Poznaniu cieszą się dużym powodzeniem. Mamy również nadzieję, że i Państwu się one spodobają i zechcą nas odwiedzić, bądź to w naszej siedzibie w Poznaniu, bądź to za pośrednictwem naszej strony internetowej, sofahostel.pl.

TOP