Zapraszamy do kontaktu (+48 539 984 107 )

Mieszkanie dla studenta poznań

mieszkanie dla studenta w poznaniu W naszej ofercie będziecie Państwo mogli znaleźć atrakcyjne mieszkanie dla studenta, doskonale przystosowane do indywidualnych potrzeb. Przede wszystkim jest ono już w pełni umeblowane, więc wystarczy się zgłosić, zawrzeć z nami umowę i jeszcze tego samego dnia można się wprowadzić. To, co wyróżnia nasze pokoje, to z pewnością wspaniała atmosfera akademika, gdyż korzystają z naszej oferty wyłącznie studenci na poziomie, którzy cenią swój czas i innych. My zapewniamy, by czuli się w mieszkaniu jak najlepiej, w czym z pewnością pomoże oddzielna łazienka oraz aneks kuchenny, wyposażony w lodówkę i niezbędne meble. W mieszkaniu dla studenta bardzo szybko poczujecie się Państwo jak u siebie w domu, chociażby ze względu na to, że hałas z ulic nie wdziera się do środka. Ponadto można tutaj korzystać z bezprzewodowego Internetu, jak również z pokoju do gier.

Jeśli chodzi o samo mieszkanie, jest całkiem przestronne i nowocześnie urządzone, z parkietem na podłodze i plastikowymi oknami. Wygodne jest również biurko z krzesłem, a jego konstrukcja pozwala na wyłożenie wszystkich pomocy naukowych na blat, toteż nauka będzie niezwykle owocna. Wraz z mieszkaniem dla studenta będziecie Państwo mogli docenić okolicę, ponieważ akademiki, jakimi zarządzamy, znajdują się w najbardziej dogodnej lokalizacji. Z niektórych można dojść pieszo bezpośrednio na uczelnię, z innych dojechać na przykład komunikacją miejską.

mieszkanie dla studenta w poznaniu - Sofa Room 4 YouNa uwagę zasługuje również pralnia, jaka jest oddana do wspólnego użytku wszystkich studentów, wynajmujących pokoje w naszych akademikach. Zatem przeprowadzka nie powinna być zbyt czasochłonna, a zaaklimatyzowanie potrwa znacznie krócej, niż moglibyście Państwo przypuszczać. Wybierając mieszkanie dla studenta Poznań, możecie Państwo oczekiwać wysokiego standardu. Więcej informacji znajduje się na naszej stronie - sofahostel.pl, gdzie również przedstawiamy naszą pełną ofertę, wraz z danymi kontaktowymi. Czekamy na Państwa pytania i zgłoszenia, na które odpowiemy w przeciągu jednej doby.

TOP