Zapraszamy do kontaktu (+48 539 984 107 )

Akademik poznań

akademik poznań Poznań to niezwykle interesujące miasto, które cały czas się rozwija, podobnie zresztą, jak ludzie, którzy tutaj żyją i pracują, czy studiują. My także staramy się cały czas poszerzać i udoskonalać naszą ofertę, wiedząc, że co roku na studia zapisuje się mnóstwo młodych ludzi, nie tylko miejscowych, ale też nierzadko przyjezdnych, nawet z dalszych regionów kraju. W związku z tym, kierując do Państwa naszą ofertę, związaną z wynajem pokoi w akademiku, pragniemy poinformować o wielu wolnych mieszkaniach, jakie w każdej chwili można zająć na zbliżający się semestr.

Dlaczego właśnie nasza oferta – przede wszystkim ze względu na różnorodność lokalizacji. Mamy bowiem do dyspozycji nie jeden akademik Poznań, ale kilka, a w każdym znajdują się doskonale urządzone pomieszczenia, jakie będzie można wynająć dla jednej osoby, jak i dla dwóch. Mogą Państwo zatem liczyć na prawdziwy komfort, bez tak zwanego przeludnienia w pokoi, gdzie na kilku metrach kwadratowych przebywa nawet pięć osób. Jednak na tym nie koniec, ponieważ osoba wynajmująca pokój tylko dla siebie również będzie mogła cieszyć się z luksusu, jakim jest posiadanie oddzielnej łazienki i aneksu kuchennego.

akademik poznań - Sofa Room 4 YouTo, co również chcemy podkreślić, to wyposażenie, jakie gwarantujemy w akademiku. Pokoje są bowiem w pełni wykończone i umeblowane, po generalnym remoncie, nowocześnie zaprojektowane. Mogą Państwo więc liczyć na ich funkcjonalność, na dobre zagospodarowanie przestrzeni, jak również na wiele miejsca na własne ubrania, przedmioty, czy podręczniki. Wybierając naszą ofertę, będą Państwo mogli również całodobowo korzystać z darmowego łącza internetowego, jak również z udostępnionej pralni.

W ten sposób, zapoznając się z naszym akademikiem i z pokojami, jakie ma do zaoferowania, mogą Państwo również zerknąć na naszą stronę, sofahostel.pl. Tutaj dokładnie opisaliśmy, co jesteśmy w stanie zapewnić ze swojej strony, gdzie są zlokalizowane akademiki i jak prezentują się poszczególne pokoje. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami i z informacjami, jakie zamieściliśmy, a także prosimy o kontakt.

TOP