Sofa StrusiaAkademik Sofa Strusia położony jest nieopodal jednej z najdłuższych i najważniejszych arterii Poznania – ulicy Głogowskiej, co umożliwia szybkie dotarcie do Dworca PKP oraz Dworca PKS i zapewnia doskonałą komunikację z całym miastem (najbliższy przystanek tramwajowy, oddalony o ok. 80 metrów od akademika, obsługuje linie 6, 8, 14, 16, 18). Dodatkowym atutem lokalizacji Sofy Strusia jest sąsiedztwo pięknego Parku Wilsona, gdzie można przyjemnie odpocząć, pojeździć na rolkach czy poczytać książkę, a także Międzynarodowych Targów Poznańskich, które – obok ciekawych wystaw i prezentacji – proponują atrakcyjne miejsca pracy tymczasowej oraz praktyk, z których chętnie korzystają studenci.

Sofa Strusia to akademik znajdujący się w czteropiętrowej kamienicy z poddaszem, którego zarówno fasada, jak i wnętrza poddane zostały pełnej rewitalizacji. W nowoczesnych i przestronnych modułach mieszkalnych znajdują się w pełni umeblowane pokoje (jedno- oraz dwuosobowe), wyposażona kuchnia z jadalnią oraz od dwóch do czterech łazienek. W całym budynku dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa, z której każdy z mieszkańców może swobodnie korzystać, zaś w oficynie udostępniliśmy darmową siłownię.

LOKALIZACJA ORAZ WYPOSAŻENIE – SOFA STRUSIA

Adres: ul. Józefa Strusia 11, Poznań.

Ilość miejsc: 130 (16 mieszkań o strukturze: kuchnia z jadalnią oraz jedna, dwie lub cztery łazienki).

Pokoje: jedno- oraz dwuosobowe.

Wyposażenie: pokoje w pełni umeblowane (łóżko, biurko z krzesłem, szafa, półki/regały); wyposażona kuchnia (szafki, lodówki, kuchenki gazowo-elektryczne, stół z krzesłami); w każdej łazience znajduje się pralka, kabina prysznicowa, wc oraz umywalka.

Dostęp do Internetu: tak (wi-fi).

Dodatkowo: siłownia.