Sofa SiemiradzkiegoAkademik Sofa Siemiradzkiego położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Parku Wilsona, gdzie można przyjemnie odpocząć, pojeździć na rolkach czy poczytać książkę, a także Międzynarodowych Targów Poznańskich – centrum poznańskiego biznesu oraz miejsca pracy tymczasowej i praktyk, z których chętnie korzystają studenci, a także jednej z najlepszych w regionie palmiarni. Doskonała lokalizacja umożliwia sprawne poruszanie się po mieście transportem publicznym i pozwala na szybkie dotarcie do nawet najdalej położonych wydziałów.

Sofa Siemiradzkiego to akademik znajdujący się w czteropiętrowej kamienicy i oferujący studentom 30 miejsc mieszkalnych. W nowoczesnych i przestronnych modułach znajdują się w pełni umeblowane pokoje jedno- oraz dwuosobowe, wyposażona kuchnia z jadalnią oraz dwie lub trzy łazienki. W całym budynku dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa, z której każdy z mieszkańców może swobodnie korzystać.

LOKALIZACJA ORAZ WYPOSAŻENIE – SOFA SIEMIRADZKIEGO

Adres: ul. Józefa Siemiradzkiego 12, Poznań.

Ilość miejsc: 30 (4 moduły mieszkalne z kuchnią i jadalnią oraz dwiema lub trzema łazienkami).

Pokoje: jedno- oraz dwuosobowe.

Wyposażenie: pokoje w pełni umeblowane (łóżko, biurko z krzesłem, szafa, półki/regały); wyposażona kuchnia (szafki, lodówki, kuchenki elektryczne, stół z krzesłami); w każdej łazience znajduje się pralka, kabina prysznicowa, wc oraz umywalka.

Dostęp do Internetu: tak (wi-fi).