Sofa Maleckiego / Rynek ŁazarskiAkademik Sofa Małeckiego położony jest w jednej z najstarszych dzielnic Poznania, tuż przy zachwycającym swą architekturą Rynku Łazarskim. Najbliższy przystanek tramwajowy oddalony jest od akademika około 100 metrów i kursują tam linie 6, 8, 14, 16, 18, które pozwalają na szybkie dotarcie w różne rejony miasta.

Sofa Małeckiego to akademik znajdujący się w czteropiętrowej, gruntownie zrewitalizowanej kamienicy. Oferujemy tu aż 120 miejsc mieszkalnych. Każdy z nowoczesnych i przestronnych modułów składa się z umeblowanych pokoi (jedno- oraz dwuosobowych), wyposażonej kuchni z jadalnią oraz dwóch łazienek. W całym budynku dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa, z której mieszkańcy mogą swobodnie korzystać, ponadto w przyziemiu udostępniliśmy darmową Strefę Fun.

LOKALIZACJA ORAZ WYPOSAŻENIE – SOFA MAŁECKIEGO

Adres: ul. Małeckiego 20/ Rynek Łazarski 7, Poznań.

Ilość miejsc: 120 (16 modułów mieszkalnych – do każdego przynależą: kuchnia z jadalnią oraz dwie łazienki)

Pokoje: jedno- oraz dwuosobowe

Wyposażenie: pokoje w pełni umeblowane (łóżko, biurko z krzesłem, szafa, półki/regały); wyposażona kuchnia (szafki, lodówki, kuchenki gazowo-elektryczne oraz stół z krzesłami); w każdej łazience znajduje się kabina prysznicowa, wc, umywalka oraz pralka.

Dostęp do Internetu: tak (wi-fi).

Dodatkowo: Strefa Fun.