Sofa LodowaAkademik Sofa Lodowa położony jest przy zbiegu ulic Głogowskiej oraz Hetmańskiej, a zatem w bezpośrednim sąsiedztwie jednej z ważniejszych pętli komunikacyjnych w Poznaniu. Biegnąca nieopodal linia Poznańskiego Szybkiego Tramwaju (PST) sprawia, że do nawet najdalej położonych wydziałów (np. kampusu Morasko) można się dostać w ciągu 20 minut.

Sofa Lodowa to akademik znajdujący się w trzypiętrowej kamienicy, którego fasada oraz wnętrza zostały niedawno poddane pełnej rewitalizacji. Dysponujemy 80 miejscami mieszkalnymi o zróżnicowanym standardzie. W nowoczesnych i przestronnych modułach znajdują się w pełni umeblowane pokoje jedno- oraz dwuosobowe, wyposażona kuchnia z jadalnią oraz jedna lub dwie łazienki. W całym budynku dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa, z której każdy z mieszkańców może swobodnie korzystać, ponadto w przyziemiu udostępniliśmy darmową Strefę Fun wraz z małą siłownią.

LOKALIZACJA ORAZ WYPOSAŻENIE – SOFA LODOWA

Adres: ul. Lodowa 28/ ul. Klaudyny Potockiej 32, Poznań.

Ilość miejsc: 80 (9 modułów mieszkalnych – do każdego przynależą: kuchnia z jadalnią oraz jedna lub dwie łazienki).

Pokoje: jedno- oraz dwuosobowe.

Wyposażenie: pokoje w pełni umeblowane (łóżko, biurko z krzesłem, szafa, półki/regały); wyposażona kuchnia (szafki, lodówki, kuchenki gazowo-elektryczne, stół z krzesłami); w każdej łazience znajduje się pralka, kabina prysznicowa, wc oraz umywalka.

Dostęp do Internetu: tak (wi-fi).

Dodatkowo: Strefa Fun, siłownia.