Plac Asnyka 4Akademik Sofa Asnyka położony jest w jednej z najładniejszych dzielnic Poznania, zaraz przy malowniczym Rynku Jeżyckim, w sąsiedztwie ulicy Dąbrowskiego oraz Starego Zoo. Doskonała lokalizacja pozwala na szybkie przemieszczanie się po mieście komunikacją publiczną (najbliższy przystanek tramwajowy znajduje się około 100 metrów od akademika), a w ciągu dziesięciominutowego spaceru dotrzeć można np. do uczelni zlokalizowanych przy pętli Ogrody (Szamarzewo), do Ronda Kaponiera czy Mostu Teatralnego.

Sofa Asnyka to akademik mieszczący się w czteropiętrowej kamienicy, która zarówno wewnątrz, jak i w środku została niedawno poddana gruntownej rewitalizacji. Oferujemy 117 miejsc w lokalach o podniesionym standardzie – w każdym z nowoczesnych i przestronnych modułów znajdują się w pełni umeblowane pokoje jedno- oraz dwuosobowe, kuchnia z jadalnią oraz dwie, trzy lub cztery łazienki. W całym budynku dostępna jest bezprzewodowa sieć internetowa, z której każdy z mieszkańców może swobodnie korzystać, ponadto w przyziemiu znajduje się darmowa pralnia.

LOKALIZACJA ORAZ WYPOSAŻENIE – SOFA ASNYKA

Adres: Plac Asnyka 4, Poznań.

Ilość miejsc: 117 (17 modułów mieszkalnych – do każdego przynależą: kuchnia z jadalnią oraz jedna lub dwie łazienki).

Pokoje: jedno- oraz dwuosobowe.

Wyposażenie: pokoje w pełni umeblowane (łóżko, biurko z krzesłem, szafa, półki/regały, wieszaki); wyposażona kuchnia (szafki, lodówki, kuchenki elektryczne oraz stół z krzesłami); w każdej łazience znajduje się kabina prysznicowa, wc oraz umywalka.

Ogrzewanie: centralne, miejskie.

Dostęp do Internetu: tak (wi-fi).